18 septembre 2017 à 13:23

Philippe Coutinho w sprawie oferty pracy w Barcelona

Philippe Coutinho twierdzi, że nie ma zgody na przystąpienie do Barcelona w przyszłym sezonie letnim i jest zobowiązany do koszulki piłkarskie Liverpool w tym sezonie pomimo odmowy przeniesienia się do katalońskiego klubu.

Międzynarodowy reprezentant Brazylii był przedmiotem trzech ofert w Barcelonie i złożył wniosek o przelew w lecie, ale hierarchia Liverpoolu utrzymywała się, że utrzymuje go w klubie. Liverpool nie chciał rozważyć sprzedaży 25-latki, nawet jeśli trzecia oferta Barcelony wzrosła do transakcji o łącznej wartości 119 milionów funtów, a po meczu z Burnley, ESPN Brazil, Coutinho po raz pierwszy omówił "skomplikowany miesiąc".

"To był dla mnie skomplikowany miesiąc, ale jak już powiedziałem, jest to zaszczyt otrzymywać tę ofertę, ale jest to również zaszczyt nosić tę koszulki klubowe [Liverpool], więc co mogę zrobić to ciężka praca i zaszczyt, Jest całkiem fajnie ", Coutinho powiedział ESPN Brazylii.