Real Madryt zdołało zdominować Ligę Mistrzów

12 septembre 2017 - 12:45

Czuję się jak wczoraj, że Real Madryt miał obsesję na punkcie "La Decima", ich bezlitosnej misji, aby stać się pierwszym klubem, który wprowadziłby się do podwójnych liczb w kategoriach europejskich pucharów. Kibice z Realem biorą swoją koszulki piłkarskie, aby świętować sukces.

Zidane uważa, że ​​w ostatnich trzech meczach ligowych, zwłaszcza w ostatnim meczu przeciwko Levante, jego piłkarze powtórzyli błędy z poprzedniego sezonu, które doprowadziły zespół do narysowania czterech kolejnych meczów.

Los 12 europejskich pucharów sugeruje, że Real Madryt triumfował konsekwentnie w historii rozgrywek, ale to nie jest prawda. Zasadniczo chodziło o trzy okresy dominacji. Więc komplety piłkarskie Real Madryt pozostawiały głębokie wrażenie na wszystkich.

"Gramy z nadwagą" - powiedział do grupy, rozzłościwszy się oznaką słabości, która spowodowała, że ​​cztery pierwsze punkty dostały się do dyspozycji. To taktyka, która doprowadziła go do bezprecedensowego sukcesu, ale wie, że musi zmotywować swoich piłkarzy.

Commentaires