Koszula Atletico Diego Costa

29 septembre 2017 - 18:07

Diego Costa ciągnie na koszulki piłkarskie Atleti od kiedy wraca i chce, aby świat dowiedział się, jak kochał Atletico Madryt.

Costa, który w poniedziałek wyjeżdżał do Madrytu, zarządzi 58 miliony funtów, kiedy latem przejdzie na stałą zmianę - dołączy do pożyczki do Atletico do końca sezonu.

Costa wrócił do Atletico, aby zobaczyć jego nowych kolegów z drużyny pokonać Sevilla w sobotę. I choć nie może grać dla swojego nowego zespołu do 1 stycznia ze względu na istniejący zakaz transferów w Madrycie, szybko przystąpił do życia w Wanda Metropolitano. Nadal dziękuje fanom Chelsea w strój piłkarski za wsparcie podczas swojego czasu w Stamford Bridge.

"Cudowne kibice tak podziwu klubu i wszystkich kolegów z drużyny, a także wszyscy pracownicy kliniczni, administracyjni i logistyczni pozostaną na zawsze w mojej głowie i sercu. Dziękuję Chelsea za wszystko! "