Neymar staje przed najtrudniejszym testem

28 septembre 2017 - 19:03

Neymar ma do czynienia z najtrudniejszym testem w koszulki piłkarskie PSG, ale czyni olśnienie największej fazy przeciwko Bayernowi Monachium?

Kiedy Bayern Monachium cierpi na bolesne porażki w Lidze Mistrzów, tradycja jest taka, że gracze zarabiają na kolacji.

Neymar ma do czynienia z jego najtrudniejszym testem w koszulki klubowe PSG do tej pory.

Bayern Monachium jest klubem bardziej znanym na scenie kontynentalnej, po pięciokrotnym zwycięstwie nad pięcioma europejskimi pucharami, niezależnie od tego, czy jest to Puchar Europy czy format Champions League.

Wszystkie oczy będą niewątpliwie najbardziej najdroższym piłkarzem przez większość sezonu, a mecz przeciwko Bayern Monachium będzie taki sam.