22 septembre 2017 à 12:20

Benzema podpisuje kontrakt z Realem Madryt

W czwartek oficjalne konto w Instagramu z Madrytu opublikowało zdjęcie Benzema, któremu towarzyszył prezydent Florentino Perez, trzymając w domu koszulka piłkarska klubową z nazwiskiem "2021" z tyłu.

Karim Benzema wyraził chęć pozostania w Realu Madryt przez resztę swojej kariery po otrzymaniu nowego kontraktu, który łączy go z klubem do 2021 roku.

Według raportów w Hiszpanii Benzema podlega klauzuli o dopuszczalnej wartości 1 mld EUR. Benzema zdobył ponad 170 goli dla gigantów La Liga od 2009 roku w Lyon. Benzema, który nosi strój piłkarski Real Madryt zdobył 14 trofeów podczas swojego pobytu w Madrycie, pozostanie teraz w La Liga i europejskich gigantach po 33. urodzinach.

"Lubię piłkę nożną Real Madryt i oczywiście chcę tu wyjść na emeryturę. Nie ma innego klubu jak Real Madryt. To będzie mój ostatni klub.