Ranking graczy Nottingham Forest w porażce 5-1 w Chelsea

21 septembre 2017 - 14:57

Chelsea wyruszyła w czwartą rundę Carabao Cup z wynikiem 5: 1 nad Nottingham Forest w Stamford Bridge. Kibici Chelsea, którzy mieli na sobie koszulki piłkarskie na stadionie, nie potrafią ukryć emocji.

Rozwiązanie Forest potwierdziło hat-tricka z Michy Batshuayi, a także cele z Kenedy i Charly Musondy, choć Tendayi Darikwa zamienił pocieszenie w ostatnim meczu.

Jack Hobbs: Zdecydowanie jego najtrudniejszy test w komplety piłkarskie Las i czasami został złapany niegrzecznie przed życiem ataku. Z przyjemnością przyjrzymy się Eden Hazard.

Obydwie drużyny zrobiły mnóstwo zmian z ich weekendowych meczów ligowych i była drużyna Chelsea, która bezsprzecznie okazała się znacznie silniejsza niż klub mistrzostw.