Danny Drinkwater przyłącza się do Chelsea

8 septembre 2017 - 12:51

Danny Drinkwater został oficjalnie odsłonięty jako piłkarz Chelsea i zdobył komplety piłkarskie Chelsea po ukończeniu 35 milionów funtów z Leicester.

Szef Blues był początkowo sfrustrowany jego pościgiem po tym, jak Alex Oxlade-Chamberlain przeklinał postępy Chelsea na rzecz przeniesienia się do Liverpoolu, a Conte postanowił lądować Drinkwater. Słyszeliśmy, że raporty twierdzą, że 27-latek czekał, aby przejść z medycznego treningu w Cobham w Chelsea w ostatnią noc, gdy obaj kluby kontynuowali walkę.

Klub w Londynie opublikował zdjęcia Drinkwateru, trzymającego domową koszulka piłkarska i uścisk dłoni z dyrektorem technicznym Michaelem Emenalo na swoim oficjalnym koncie Twitter.

Było długo czekać na oficjalne potwierdzenie, ale Blues wreszcie ogłosił na Chelseafc.com dobrze w ciągu ostatniej nocy, że Drinkwater dołączył do klubu w pięcioletnim kontrakcie.